Proteklog vikenda u Zagrebu je održano karate Prvenstvo Hrvatske u borbama za juniore i kadete. Na prvenstvu su nastupila i tri člana Karate kluba Virovitica i sva trojica ‘okitila’ se medaljama.
Proteklog vikenda u Zagrebu je održano karate Prvenstvo Hrvatske u borbama za juniore i kadete. Na prvenstvu su nastupila i tri člana Karate kluba Virovitica i sva trojica ‘okitila’ se medaljama.
Prvog dana, u subotu, 6. svibnja u kategoriji +76 kilograma, Nikola Gondi, osvojio je srebro, dok je Chris Malčec u kategoriji do 62 kilograma bio brončani.
Drugog dana, nastupio je Jakob Đebro u kategoriji +70 kilograma u konkurenciji kadeta. Nakon prve izgubljene borbe rezultatom 1:0, u nastavku u repasažnim borbama s tri pobjede Jakob se izborio za brončanu medalju.
Ovi rezultati su još jedna potvrda odličnog rada u Karate klubu Virovitica. (www.icv.hr, mš)

