Društvo multiple skleroze VPŽ održalo početnu konferenciju projekta “Zaželi faza III” putem kojeg je zaposleno 15 osoba

Društvo multiple skleroze Virovitičko-podravske županije u Restorana Park u Suhopolju održalo je početnu konferenciju projekta Zaželi Faza III.

Društvo multiple skleroze Virovitičko-podravske županije u Restorana Park u Suhopolju održalo je početnu konferenciju projekta Zaželi Faza III. U sklopu projekta zaposleno je 15 žena, pripadnica ranjivih skupina na tržištu rada za pomoć kod starijih osoba i osoba u nepovoljnom položaju, a partneri u njegovoj provedbi su Hrvatski zavod za zapošljavanje Područni ured Virovitica, te Centar za socijalnu skrb Virovitica. Projekt će se provoditi u trajanju od sedam mjeseci, dok je njegova ukupna vrijednost 739.650,00 kuna. Bespovratna sredstva osigurana su iz Državnog proračuna Republike Hrvatske preko Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike u iznosu od 15%, te Europskog socijalnog fonda u iznosu od 85%. Više fotografija možete vidjeti OVDJE (www.icv.hr)

Najnovije vijesti