FOTO: Dan hrvatske kulture u Vilanyu u sklopu projekta “Kraj Otomanske dominacije u Panonskoj regiji”

U mađarskom Vilanyu održan je Dan hrvatske kulture u sklopu projekta “Kraj Otomanske dominacije u Panonskoj regiji”. Tom prigodom su se predstavili KUD Crkvari, KUD Orahovica, Hrvatske sokolice, kao i Udruga red Vitezova Ružice grada.

U mađarskom Vilanyu održan je Dan hrvatske kulture u sklopu projekta “Kraj Otomanske dominacije u Panonskoj regiji”. Tom prigodom su se predstaviti KUD Crkvari, KUD Orahovica, Hrvatske sokolice, kao i Udruga red Vitezova Ružice grada.

Istodobno je prikazana i izložba rukotvorina iz Hrvatske, a nazočne je u Vilanyu, između ostalih, pozdravio i gradonačelnik Grada Orahovice, Josip Nemec. (www.icv.hr)

[g-gallery gid=”91045″]

Najnovije vijesti