Učenici srednjih škola iz Virovitice koji dolaze pješice ili biciklom u školu, od sutra (srijeda 8. veljače), moći će povesti se u školu s osnovnoškolcima. Takvih učenika iz svih prigradskih naselja ima 90-ak. O tome su obaviješteni ravnateljiUčenici srednjih škola iz Virovitice koji dolaze pješice ili biciklom u školu, od sutra (srijeda 8. veljače), moći će povesti se u školu s osnovnoškolcima. Takvih učenika iz svih prigradskih naselja ima 90-ak. O tome su obaviješteni ravnatelji osnovnih škola i prijevoznik Čazmatrans Nova d.o.o koji je pokazao veliko razumijevanje za ovaj problem. Srednjoškolci trebaju čekati autobus na istim autobusnim stajalištima gdje se sakupljaju i osnovnoškolci. Prijevoz će trajati dok traju i ovakve vremenske prilike, a platit će ga Grad, dok će za učenike biti besplatan. (www.virovitica.hr)

