Prvi upisni rok na Visokoj školi za menadžment u turizmu i informatici, za smjerove Informatički menadžment i Menadžment ruralnog turizma prijavilo se 158 novih studenata

Nakon što su od 11. do 15. srpnja primane prijave za upis u Visoku školu za menadžment u turizmu i informatici u Virovitici, obavljeni su i prvi upisi. U prvom upisnom roku, za smjer Informatički menadžment prijavilo se 100 redovitihvsmti4681Nakon što su od 11. do 15. srpnja primane prijave za upis u Visoku školu za menadžment u turizmu i informatici u Virovitici, obavljeni su i prvi upisi. U prvom upisnom roku, za smjer Informatički menadžment prijavilo se 100 redovitih i 23 izvanrednih studenata, a za smjer Menadžment ruralnog turizma 29 redovitih i 6 izvanrednih studenata. Upisi u prvu godinu studija Menadžmenta u akademskoj godini 2011./12. za pristupnike koji nemaju položenu državnu maturu su 22. srpnja. Ove godine, uz već postojeće studente, novi studenti Visoke škole za menadžment u turizmu i informatici, pohađati će kolegije u novim prostorima. Naime, Visoka škola za menadžment u turizmu i informatici, preseliti će se u prostore budućeg Veleučilišta u Virovitici koje se nalazi na mjestu bivše Virovitičke vojarne. vojarna6Svečanost otvorenja zakazana je za 17. rujan ove godine, kada će se obilježiti i 20 godina od oslobođenja Vojarne, a inače, radovi koji se trenutno obavljaju, financiraju se sredstvima nadležnih ministarstava, Virovitičko-podravske županije, Grada Virovitice… (www.icv.hr)

Najnovije vijesti