Župan Igor Andrović nazočio je svečanoj sjednici Županijske skupštine Varaždinske županije

Pred Varaždinskom županijom novi je iskorak, a kroz zajedništvo, suradnju, uključivost i buduća ulaganja poboljšanja će osjetiti svaki stanovnik i svako mjesto. Istaknuo je to župan Anđelko Stričak na svečanoj sjednici Županijske skupštine povodom obilježavanja Dana Varaždinske županije, 8. rujna, i blagdana Male Gospe.

Pred Varaždinskom županijom novi je iskorak, a kroz zajedništvo, suradnju, uključivost i buduća ulaganja poboljšanja će osjetiti svaki stanovnik i svako mjesto. Istaknuo je to župan Anđelko Stričak na svečanoj sjednici Županijske skupštine povodom obilježavanja Dana Varaždinske županije, 8. rujna, i blagdana Male Gospe. Zajedno s predsjednikom Županijske skupštine Josipom Križanićem, zamjenicom župana Silvijom Zagorec i županijskim vijećnicima, na svečanosti u atriju Županijske palače ugostio je predsjednika Vlade RH Andreja Plenkovića, izaslanika predsjednika Hrvatskog sabora, saborskog zastupnika Damira Habijana, ministra mora, prometa i infrastrukture Olega Butkovića, ministricu regionalnoga razvoja i fondova Europske unije Natašu Tramišak, ministra prostornoga uređenja, graditeljstva i državne imovine Darka Horvata, počasnog građanina Varaždinske županije generala Mladena Markača i brojne druge uzvanike, među kojima je bio i virovitičko-podravski župan Igor Andrović. Više o ovome možete pročitati OVDJE. (www.varazdinska-zupanija.hr)

Najnovije vijesti