COVID-19 u VPŽ: Jedanaest je novozaraženih, jedna žena je preminula, tridesetero je hospitaliziranih

U posljednja 24 sata, na području Virovitičko-podravske županije, od 86 testiranih, njih jedanaest je bilo pozitivno na virus SARS-CoV-2, izvijestio je Stožer civilne zaštite VPŽ. Od jedanaest novozaraženih, četvero je iz Virovitice, a po jedna osoba iz Čađavice i Slatine, dok kod petero novopozitivnih, nije zapisano s kojeg područja dolaze.

U posljednja 24 sata, na području Virovitičko-podravske županije, od 86 testiranih, njih jedanaest je bilo pozitivno na virus SARS-CoV-2, izvijestio je Stožer civilne zaštite VPŽ. Od jedanaest novozaraženih, četvero je iz Virovitice, a po jedna osoba iz Čađavice i Slatine, dok kod petero novopozitivnih, nije zapisano s kojeg područja dolaze. Nažalost, jedna ženska osoba (1956. godište), preminula je uslijed infekcije COVIDOM-19, a pritom je imala i brojne komorbiditete. Ona je 120 žrtva korona virusa s područja VPŽ od početka epidemije korona virusa. Na bolničkom liječenju u Općoj bolnici Virovitica trenutno je 28 COVID-19 pacijenata. Istodobno, u KBC-u Osijek su dvije osobe s našeg područja, obje u Respiracijskom centru. Od početka epidemije korona virusa, s područja VPŽ, virusom SARS-CoV-2, zarazilo se je 3.842 osoba, a stotinu i dvadeset ljudi, preminulo je od posljedica infekcije COVIDOM-19. Iz Stožera civilne zaštite VPŽ, apeliraju na odgovornom ponašanju i poštivanju epidemioloških mjera. (www.vpz.hr, Fotografija/Ilustracija: Kristijan Toplak)

 

Najnovije vijesti