Danas je u Maloj vijećnici Virovitičko – podravske županije, održana proširena sjednica Gospodarsko socijalnog vijeća Virovitičko – podravske
Danas je u Maloj vijećnici Virovitičko – podravske županije, održana proširena sjednica Gospodarsko socijalnog vijeća Virovitičko – podravske županije kojoj su kao gosti prisustvovali, Mladenka Vargek Smoljan iz državnog inspektorata PJ Osijek ispostava Virovitica, te Vesna Hećimović dr. medicine rada. Na ovoj sjednici kojom je predsjedavao Zvonimir Koić, zamjenik župana, a između ostalih nazočio je i tajnik Skupštine Virovitičko – podravske županije, Ivan Horvat, razmotrena je problematika zaštite na radu na području Virovitičko – podravske županije u prigodi 28. travnja Dana zaštite na radu. Sudionici su u raspravi istakli osnovne pokazatelje o stanju zaštite na radu, te ukazali na moguće mjere za poboljšanje stanja u ovom području.

