U sklopu manifestacije “Prosinac u gradu” ovog je petka, 19. prosinca, na šetnici ispred Gimnazije Petra Preradovića u Virovitici, održan koncert popularnog bjelovarskog benda Ringišpil koji je, unatoč maglovitoj večeri, okupio brojne Virovitičane i goste željne dobre glazbe i druženja na otvorenom, a isti je protekao u opuštenoj atmosferi te označio ulazak u četvrti adventski vikend.U sklopu manifestacije “Prosinac u gradu” ovog je petka, 19. prosinca, na šetnici ispred Gimnazije Petra Preradovića u Virovitici, održan koncert popularnog bjelovarskog benda Ringišpil koji je, unatoč maglovitoj večeri, okupio brojne Virovitičane i goste željne dobre glazbe i druženja na otvorenom, a isti je protekao u opuštenoj atmosferi te označio ulazak u četvrti adventski vikend.
Ringišpil je i ove godine raspjevanu publiku osvojio brojnim hitovima, sjajnom svirkom i energijom…
Osim koncerta, petak je bio prilika za uživanje u klizanju i vožnji vrtuljkom, kao i u šetnji Božićnim sajmom. Posjetitelji su razgledali i ‘počastili se’ rukotvorinama, suvenirima i ukrasima koje su izradili članovi lokalnih udruga, a ponudu su već tradicionalno upotpunili kuhano vino i fritule.
Još jedna adventska večer u središtu grada protekla je u znaku druženja i glazbe, a djelić atmosfere s večerašnjeg koncerta donosimo u fotogaleriji. (icv.hr, Foto: T. Szabo)
















