Fotogalerija: U Virovitici odana počast poginulim policajcima na 34. obljetnicu njihove žrtve, upaljeni lampioni za heroje koji su dali život u Pakracu

Kod Spomen-obilježju pokraj zgrade Policijske uprave Virovitičko-podravske u Virovitici, u četvrtak je odana počast poginulim pripadnicima specijalne policije Policijske postaje Virovitica – Damiru Babuku, Slavku Jagarincu, Damiru Salopeku i Darku Strugaru, koji su živote izgubili 11. prosinca 1991. godine u Pakracu, te Željku Pemperu, poginulom na istom području 9. siječnja 1992. godine.

Kod Spomen-obilježju pokraj zgrade Policijske uprave Virovitičko-podravske u Virovitici, u četvrtak je odana počast poginulim pripadnicima specijalne policije Policijske postaje Virovitica – Damiru Babuku, Slavku Jagarincu, Damiru Salopeku i Darku Strugaru, koji su živote izgubili 11. prosinca 1991. godine u Pakracu, te Željku Pemperu, poginulom na istom području 9. siječnja 1992. godine.

Povodom tužne 34. obljetnice njihove pogibije, poklonili su im se i upalili lampione delegacija gradinskog Ogranka UDVDR-a, načelnici Suhopolja i Gradine – Goran Doležal i Josip Vučemilović-Jurić, u ime Virovitičko-podravske županije i Grada Virovitice – zamjenik župana Marijo Klement i gradska pročelnica Maja Kirin te delegacija PU virovitičko-podravske predvođena načelnikom Marcelom Štrokom. Okupljeni su još jednom podsjetili na hrabrost i žrtvu policajaca koji su, u najtežim trenucima stvaranja države, položili život braneći slobodu. (www.icv.hr, Fotografije: Kristijan Toplak)

Najnovije vijesti