Na 17. Susretima gradonačelnika i poduzetnika, koji se od 26. do 28. studenoga održavaju u Šibeniku, gradonačelnici Virovitice i Slatine, Ivica Kirin i Tomo Tomić izabrani su u Predsjedništvo Udruge gradova Republike Hrvatske.
Na 17. Susretima gradonačelnika i poduzetnika, koji se od 26. do 28. studenoga održavaju u Šibeniku, gradonačelnici Virovitice i Slatine, Ivica Kirin i Tomo Tomić izabrani su u Predsjedništvo Udruge gradova Republike Hrvatske. Ivici Kirinu to je peti uzastopni mandat što ukazuje na povjerenje čelnika hrvatskih gradova. Kirinovo dugogodišnje sudjelovanje, i Tomićevo uključivanje u vodstvo Udruge otvara prostor za jačanje međugradske suradnje i aktivnije sudjelovanje u oblikovanju politika važnih za funkcioniranje i razvoj lokalne samouprave. (www.icv.hr, ustupljena fotografija)

