Djelatnici Komunalnog poduzeća Papuk započeli su s radovima na rekonstrukciji dijela pješačke staze u orahovačkoj ulici Kralja Zvonimira. Radovi se izvode na dionici dugoj oko 250 metara, odnosno od prodavaonice Brit prema Putu hrvatskih branitelja do semafora prema tzv. “Merkuru”.
Djelatnici Komunalnog poduzeća Papuk započeli su s radovima na rekonstrukciji dijela pješačke staze u orahovačkoj ulici Kralja Zvonimira. Radovi se izvode na dionici dugoj oko 250 metara, odnosno od prodavaonice Brit prema Putu hrvatskih branitelja do semafora prema tzv. “Merkuru”.
- Radovi su u puno jeku, radi se u pripremi terena za novu pješaku stazu. Završetak radova očekujem kroz 75 kalendarskih dana, dakle kroz 2,5 mjeseca – rekao je gradonačelnik Orahovice Saša Rister.
Rekonstrukcija pješačke staze sufinancirana je sredstvima Ministarstva prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine iznosom od 50.000,00 kuna, a ukupna vrijednost ovog projekta je 497.862,50 kn s PDV-om. (www.icv.hr, Fotografija: Vladimir Grgurić)

