Od 19 testiranih, područje Virovitičko-podravske županije bilježi 3 pozitivne osobe na virus SARS-CoV-2 izvijestio je Stožer civilne zaštite VPŽ. One dolaze iz Virovitice, Slatine i Pitomače. Na bolničkom liječenju u Općoj bolnici Virovitica, nalazi se 25 COVID-19 pacijenta od čega su dvije osobe na respiratoru.
Od 19 testiranih, područje Virovitičko-podravske županije bilježi 3 pozitivne osobe na virus SARS-CoV-2 izvijestio je Stožer civilne zaštite VPŽ. One dolaze iz Virovitice, Slatine i Pitomače. Na bolničkom liječenju u Općoj bolnici Virovitica, nalazi se 25 COVID-19 pacijenta od čega su dvije osobe na respiratoru. Jedan pacijent je u KBC-u Osijek, na respiratoru, a jedna osoba je u Klinici dr. Fran Mihaljević. Od početka epidemije koronavirusa, s područja VPŽ, virusom SARS-CoV-2, zarazile su se 9.964 osobe. Nažalost, 257 ljudi je preminulo od posljedica infekcije COVIDOM-19. Iz Stožera civilne zaštite VPŽ, apeliraju na odgovornom ponašanju, poštivanju epidemioloških mjera i cijepljenju protiv COVIDA-19. (www.vpz.hr, Fotografija/Ilustracija: Kristijan Toplak)

