Zbog novih epidemioloških mjera, odlukom Nacionalnog stožera civilne zaštite RH, koja na snagu stupa 1. travnja, hala Viroexpa ponovno “zatvara” svoja vrata

Iako je prošlo samo mjesec dana od kada je otvorena, hala Viroexpa, zbog novih epidemioloških mjera, odlukom Nacionalnog stožera civilne zaštite RH, koja na snagu stupa 1. travnja i trajat će do 15. travnja, ponovno će zatvoriti svoja vrata.

Iako je prošlo samo mjesec dana od kada je otvorena, hala Viroexpa, zbog novih epidemioloških mjera, odlukom Nacionalnog stožera civilne zaštite RH, koja na snagu stupa 1. travnja i trajat će do 15. travnja, ponovno će zatvoriti svoja vrata.

Pročelnik Upravnog odjela za gospodarstvo i poljoprivredu VPŽ i direktor tvrtke Viroexpo Bojan Mijok, koja upravlja istoimenom multifunkcionalnom halom, koju za treninge koriste mnogobrojni sportaši s područja grada Virovitice i šire okolice je kazao.

– Sukladno novoj odluci Nacionalnog stožera civilne zaštite, (koja se može vidjeti OVDJE), do 15. travnja, zatvorit ćemo vrata za treninge. Navedenom odlukom, izuzetak su jedino sportaši koji se natječu u 1. i 2. rangu natjecanja seniora na nacionalnoj razini, ili su u 1. rangu juniora na nacionalnoj razini – zaključio je Bojan Mijok. (www.vpz.hr, Fotografija/Ilustracija: Kristijan Toplak)

Najnovije vijesti