Gospodarstvenici Virovitičko-podravske županije na 19. Proljetnomu međunarodnom bjelovarskom sajmu

U Gudovcu, Bjelovar, od 1. do3. travnja, održavao se 19. Proljetni međunarodni  bjelovarski sajam.

U Gudovcu, Bjelovar, od 1. do 3. travnja, održavao se 19. Proljetni međunarodni  bjelovarski sajam.

Na zajedničkom izložbenom prostoru HGK, u organizaciji ŽK Bjelovar, a posredstvom ŽK Virovitica, s područja Virovitičko-podravske županije svoje proizvode predstavila su tri izlagača: Pčelarstvo Balint Virovitica i OPGVašarević Slatina – med i pčelinje proizvode te Dubra d.o.o. Suhopolje – anatomske papuče.

Dosad su izlaganja na Bjelovarskom proljetnom sajmu imala pozitivne učinke na povećani plasman izloženih proizvoda iz Virovitičko-podravske županije.

Zabilježen je izniman interes za izloženim proizvodima, što potvrđuje i izravna prodaja meda i pčelinjih proizvoda te anatomskih papuča. (hgk.hr)

Najnovije vijesti