U Centru za edukaciju GDCK Osijek, održan je godišnji sastanak Stručne službe Gradskog društva Crvenog križa Osijek i Centra društvenog poduzetništva d.o.o.
U Centru za edukaciju GDCK Osijek, održan je godišnji sastanak Stručne službe Gradskog društva Crvenog križa Osijek i Centra društvenog poduzetništva d.o.o. Na početku sastanka prisutne je pozdravio ravnatelj GDCK Osijek Marko Đukić, istaknuvši da je GDCK Osijek i Društvo Crvenog križa Osječko – baranjske županije registriralo tvrtku CDP d.o.o. za turizam i ugostiteljstvo čije je poslovanje usmjereno na društveno poduzetništvo, a rukovodi Turističkim kompleksom „Merkur“ u Orahovici i Hostelom „Vila Mikica“ u Splitu.
Đukić je naglasio kako se Turistički kompleks „Merkur“ sastoji od 62 smještajne jedinice sa 196 ležajeva, a u ponudi se nalazi i bazen, sauna, sala za rekreaciju, restoran, dvije radne učionice, dvije konferencijske sale te vanjski sportski tereni, a objekt će biti otvoren 1. siječnja 2016. godine. U nastavku sastanka predstavljena je nova web stranica CDP d.o.o. koja će biti puštena u rad idući tjedan te je analizirano dosadašnje poslovanje i realizacija programskih djelatnosti GDCK Osijek.
Na kraju je sve prisutne pozdravio i orahovački gradonačelnik Josip Nemec. (V. Grgurić)
[g-gallery gid=”98593″]

