Izlagači iz Virovitičko-podravske županije na 10. EKOBIS Međunarodnom ekološkom sajmu u Bihaću

U Bihaću je otvoren 10. EKOBIS, Međunarodni ekološki sajam na kojemu svoje proizvode u organizaciji Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Virovitica već tradicionalno prezentiraju izlagači s područja Virovitičko-podravske županije.

U Bihaću je otvoren 10. EKOBIS, Međunarodni ekološki sajam na kojemu svoje proizvode u organizaciji Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Virovitica već tradicionalno prezentiraju izlagači s područja Virovitičko-podravske županije. Sajam je otvoren do nedjelje, 9. rujna. Na ovogodišnjem sajmu izlaže 14 izlagača s područja Virovitičko-podravske – Apis Cabuna, Dam Lozan, Diba Suhopolje, Eurovoće Orahovica, Medena Virovitica, Pan-parket Čačinci, Poison city Pitomača, Pustara Višnjica Slatina, Silosi VTC Virovitica, Spider grupa Pitomača, Tvin Virovitica, Viro tvornica šećera Virovitica i Vitaflora Čačinci. Svečanosti otvorenja sajma prisustvovali su izlagači i gospodarstvenici s područja Virovitičko-podravske županije i poslovno izaslanstvo HGK – Županijske komore Virovitica, koje se susrelo s predstavnicima gospodarskog i političkog života Unsko-sanskog kantona i Bosne i Hercegovine. (www.icv.hr)

Najnovije vijesti