Virovitičko-podravska županija (Uvijek otvorenih vrata)Virovitičko-podravska županija

03. svibnja 2021.

Igor Andrović čestitao vatrogascima blagdan sv. Florijana: Vaša hrabrost, nesebičnost i požrtvovnost nema cijene i pripada vam posebno mjesto u našem društvu

Povodom Međunarodnog dana vatrogasaca i blagdana zaštitnika svetog Florijana, koji se obilježava 4. svibnja, svim vatrogascima s područja Virovitičko-podravske županije, župan Igor Andrović, uputio je iskrene čestitke.

- Vaša hrabrost, nesebičnost i požrtvovnost nema cijene. Vama, koji prenosite istinske ljudske vrijednosti, pripada posebno mjesto u našem društvu. Uvijek ste među prvima kada treba pomoći ljudima u nevolji, štiteći i ljudske živote i imovinu stanovnika Virovitičko-podravske županije. Svim pripadnicima javnih vatrogasnih postrojbi i dobrovoljnih vatrogasnih društava na području naše županije, upućujem jedno veliko HVALA. (www.vpz.hr, Fotografija/Ilustracija: Kristijan Toplak)

Skip to content