Virovitičko-podravska županija (Uvijek otvorenih vrata)Virovitičko-podravska županija

01. kolovoza 2020.

Na području VPŽ nema novozaraženih od COVID-a 19, do sada dvoje zaraženih se oporavilo, pa je broj aktivnih slučajeva na području naše županije – sedam

Na području Virovitičko-podravske županije nema novozaraženih od COVID-a 19. Do sada dvoje zaraženih se oporavilo, pa je broj aktivnih slučajeva na području naše županije – sedam. U posljednjih 24 sata, testirano je 19 osoba i njihovi rezultati na korona virus bili su negativni, izvijestili su iz Stožera civilne zaštite Virovitičko-podravske županije. Broj testiranih, od početka epidemije je narastao na 2.174. Podsjetimo, od početka epidemije COVID-19, na području Virovitičko-podravske županije, 31 osoba je zaraženo korona virusom. Od toga, sedmero je trenutno aktivno, dvadeset i tri osobe su se oporavile, a jedan muškarac je preminuo. (www.vpz.hr, Fotografija: Kristijan Toplak)

Share Button