Virovitičko-podravska županija (Uvijek otvorenih vrata)Virovitičko-podravska županija

03. srpnja 2020.

Fotogalerija: Doznajte tko su najbolji učenici svih osnovnih i srednjih škola s područja Virovitičko-podravske županije

U Velikoj vijećnici Virovitičko-podravske županije, održana je svečanost nagrađivanja najučenika osnovnih i srednjih škola Virovitičko-podravske županije. Već 25 godina Virovitičko-podravska županija nagrađuje one koji su kroz svoje obrazovanje pokazali izniman trud i rezultate. Ovogodišnje manifestacije „Zbogom školo do jeseni“ neće biti, kao ni tradicionalnog koncerta i druženja kao nagrada svim učenicima, ali i njihovima roditeljima za rezultate u obrazovanju protekle godine. Najučenik svake škole nagrađivao se na toj završnoj školskoj svečanosti, ali kako ove godine ta svečanost neće biti održana, zbog pandemije korona virusa, najučenici su proglašeni u malo drugačijim uvjetima.

Povjerenstvo za izbor najučenika osnovnih i srednjih škola Virovitičko-podravske županije, u sastavu: Vesna Šerepac kao predsjednica i članovi: Ksenija Vujanović Juras, Igor Maresić, Saša Topić, Mladen Graovac, Kristijan Gostimir, Zorislav Milković i Martina Bunić, izradilo je prijedlog temeljem kojeg je župan Igor Andrović donio Odluku za izbor najučenika/najučenice osnovne škole, te najučenika/najučenice srednje trogodišnje i srednje četverogodišnje škole s područja cijele Virovitičko-podravske županije.

Nagrade najboljima uručili su virovitičko-podravski župan Igor Andrović i njegovi zamjenici Marijo Klement i Darko Žužak, te pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje i demografiju Vesna Šerepac.

Najbolji učenici osnovnih škola

OŠ Petra Preradovića Pitomača – Ilona Čop
OŠ Augusta Cesarca Špišić Bukovica – Lana Balogović
OŠ Ivana Gorana Kovačića Gornje Bazje – Patrik Radmanić
OŠ Vladimira Nazora Virovitica – Arijana Babić
OŠ Ivana Brlić Mažuranić Virovitica – Dorotea Hodak
OŠ Suhopolje – Ivan Katalenić
OŠ Gradina – Marija Rajković
OŠ Eugena Kumičića Slatina – Gala Brunović
OŠ Josipa Kozarca Slatina – Dominik Gaća
OŠ Voćin – Antonija Džavić
OŠ Davorina Trstenjaka Čađavica – Petra Piskać
OŠ Vladimira Nazora Nova Bukovica – Mateja Podolski
OŠ Mikleuš – Jana Grabar
OŠ Antuna Gustava Matoša Čačinci – Anita Krsnik
OŠ Ivane Brlić Mažuranić Orahovica – Tena Rukavina
OŠ Ivana Gorana Kovačića Zdenci – Veronika Milković
Centar za odgoj i obrazovanje Virovitica – Kristijan Zec
Glazbena škola Jan Vlašimsky Virovitica – Klara Volenik
Glazbena škola Milka Kelemena Slatina – Lorena Novković

Srednje škole (trogodišnje obrazovanje)

Srednja škola Stjepana Sulimanca Pitomača – Stjepan Komar
Strukovna škola Virovitica – Ivan Lacko
Industrijsko-obrtnička škola Virovitica – Filip Mađarević
Srednja škola Stjepana Ivšića Orahovica – Patrik Marinić
Industrijsko-obrtnička škola Slatina – Manuel Graonja

Srednje škole (četverogodišnje obrazovanje)

Srednja škola Stjepana Sulimanca Pitomača – Dorian Lazarus
Gimnazija Petra Preradovića Virovitica – Ina Moslavac
Katolička klasična gimnazija Virovitica – Mihael Grgurević
Strukovna škola Virovitica – Matej Maturanec
Tehnička škola Virovitica – Karlo Jakupec
Industrijsko-obrtnička škola Virovitica – Tara Greganić
Srednja škola Marka Marulića Slatina – Una Maravić
Srednja škola Stjepana Ivšića Orahovica – Borna Katić
Glazbena škola Jan Vlašimsky Virovitica – Gabriela Šipek. (www.vpz.hr, Fotografije: Kristijan Toplak)

Share Button