Virovitičko-podravska županija (Uvijek otvorenih vrata)Virovitičko-podravska županija

16. rujna 2015.

FOTO: Više od 1.000 učenika osnovnih i srednjih škola trčalo je ulicama Slatine

U utorak, 15. rujna, Atletski klub “Slatina” i Zajednica športskih udruga Slatine povodom obilježavanja Dana grada Slatine, Hrvatskog olimpijskog dana, Europskog tjedna sporta te početka nastavne godine organizirali su atletske utrke ulicama grada Slatine.

Na utrkama je nastupilo preko 1000 učenika osnovnih i srednjih škola s područja grada te stanovnici Slatine, a trčali su i članovi udruge Glasnici istine. Iz svake kategorije nagrađeno je prvih šest sudionika, dok su prva tri dobila medalje. Nagrade najboljima uručili su predsjednik Gradskog vijeća grada Slatine Robertino Repić, predsjednik Atletskog kluba Slatina Tomislav Prebeg i tajnik Zajednice športskih udruga grada Slatine Željko Stipanić. Također, Atletski klub Slatina je priznanje za sudjelovanje na utrkama grada Slatine dodijelio Tomislavu Vukoviću, učeniku koji je pokazao sportski duh istrčavši dionicu unatoč invalidnosti.

Rezultati po kategorijama su:

  • Predškolski uzrast, 2010. godište i mlađi-djevojčice: Ida Pavlinić, Eleonora Kišur, Lorena Bot
  • Predškolski uzrast, 2010. godište i mlađi-dječaci: Luka Jurlina, Antonio Marinović, Viggo Milaščević
  • Predškolski uzrast, 2009. godište-djevojčice: Mirna Grgurić, Tea Pelengić, Mara Relić
  • Predškolski uzrast, 2009 godište-dječaci: Ivano Bocor, Roko Ćurić, Luka Benko
  • 1.razred-učenice: Kiara Suhi, Tena Jurlina, Elena Boronjek
  • 1.razred-učenici: Domagoj Drokan, Luka Vilk, Filip Pugar
  • 2.razred-učenice: Ana Sejkora, Elvira Škrlec, Magdalena Jokoš
  • 2.razred-učenici: Erik Tomac, Jan Košćak, Mario Meter
  • 3.razred učenice: Tia Hršak, Simona Srnović, Donatella Beneš
  • 3.razred-učenici: Mateo Pelengić, Robert Filipović, Vlatko Tutić
  • 4.razred-učenice: Katja Stoponja, Dora Koprek, Ana Ivković
  • 4.razred-učenici: David Cota, Leon Jakišić, Zvonimir Šuntić
  • 5.razred-učenice: Simona Sabljak, Patricija Zlatunić, Lorena Krupnicki
  • 5.razred-učenici: Benjamin Mudri, Karlo Zagorac, Karlo Vučeta
  • 6. razred-učenice: Lorena Mihaljević, Dorijana Drokan, Sara Herceg
  • 6.razred-učenici: Marko Šuntič, David Jakišić, Zvonimir Bertić
  • 7. razred-učenice: Sara Orban, Matea Klement, Iskra Maravić
  • 7.razred-učenici: Marin Zdelar, Borna Rakitničan, Luka Šokac
  • 8. razred-učenice: Una Maravić, Magdalena Bilić, Patricija Kovačić
  • 8.razred-učenici: Josip Puškarić, Teo Vampovac, Marijan Ivanković
  • 1.- 2. srednje škole-učenice: Elizabeta Taradej, Ana Benko, Viktorija Zelenka
  • 1.-2. srednje škole-učenici: Fran Čurić, Sebastian Herceg, Dino Škrlin
  • 3-4. srednje škole-učenice: Laura Čerba, Matea Minauf, Monika Tokić
  • 3.-4. srednje škole-učenici: Josip Čović, Borna Ćurić, Antonio Pranjić
  • Građanstvo-žene: Doroteja Santi, Marina Novoselec
  • Građanstvo-muškarci: Danijel Dunković, Stjepan Novoselec, Draksler Goran. (www.icv.hr)

[g-gallery gid=”95448″]

Share Button